Tort weselny

Torty na każdą okazję
21 August 2017

Tort weselny

Zdarza się, że ktoś z gości nie dojedzie na wesele. W ferworze przygotowań do ceremonii ślubnej, Pan Młody zapomni o bukiecie lub o pasku do spodni. Może zabraknąć rajstop na zmianę lub innej części garderoby. To wszystko może się zdarzyć. Jednak od czasów królowej Bony nie może zabraknąć weselnego tortu, bo tort weselny zapowiada szczęśliwe i słodkie życie Młodej Pary. Mówi się przecież, że jaki tort, taki nowy etap życia.

I właśnie dlatego przykładamy do tortów weselnych tak dużą wagę. Liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie i szczęście Pary Młodej. Przecież nawet tort można dopasować do indywidualnych potrzeb nowożeńców. Kształt, smak, elegancja i wytworność zależą od wymagań, fantazji i upodobań Pary Młodej. Wiemy o tym i dbamy, żeby moment, kiedy tort weselny wjedzie na salę weselną, był dla wszystkich wyjątkowym, niezapomnianym wydarzeniem.

Kształt tortu weselnego

Cukiernia Jolanta Kasperska ze Wschowy wychodzi naprzeciw potrzebom nowożeńców. Najpopularniejsze
torty mają okrągłe kształty, mogą być piętrowe lub płaskie. Nie ograniczamy się tylko do tego wyboru. Jeżeli zajdzie potrzeba przygotujemy dowolny kształt: trójkątny, kwadratowy, w kształcie serca lub kuli.

Smak tortu weselnego

Nie zapominamy też o smaku. Najczęściej nowożeńcy decydują się na smak uniwersalny, który przypadnie do gustu wszystkim gościom weselnym. Zdarza się, że Para Młoda wybiera smak tortu według własnych, indywidualnych upodobań. Jesteśmy na to przygotowani. Tort śmietankowy, waniliowy, a może gruszkowy lub cytrynowy, w dodatku w przystępnej cenie? Dla nas to nic trudnego. Jesteśmy dla Was, aby ceremonia weselna była niezapomnianym przeżyciem.

Ważne chwile naszego życia potrzebują szczególnej oprawy, dlaczego więc nie uczcić ich pysznym tortem? Delikatny smak ciasta z lekkim kremem, świeżymi owocami, czekoladą, orzechami, do tego pięknie przyozdobiony, z pewnością uczyni każdą chwilę jeszcze bardziej wyjątkową.